Android QA
B2B: 18 480 PLN - 23 520 PLN
Witaj! Przed Tobą solidna dawka wiedzy z wiersza poleceń systemu Linux. Jest to kurs od całkowitych podstaw. Nie ważne, czy chcesz się tego uczyć, czy musisz - ostatni termin kolokwium itp. :) - moim celem jest pokazanie Ci wiedzy w praktycznej, użytecznej formie. Większość czasu będziemy coś pisać, eksperymentować. Nie będzie nudnych, teoretycznych wykładów. W czasie każdego filmu będziesz mógł równocześnie działać u siebie na ekranie. Na zakończenie każdej sekcji mam dla Ciebie przygotowane zadania podsumowujące. Często będzie to skrypt do samodzielnego napisania. Ale bez obaw. Rozwiążę je razem z Tobą krok po kroku. Wyniki również szczegółowo omawiam. Na zakończenie kilka praktycznych zadań podsumowujących całość materiału oraz quiz.
Realizując kurs:
Dowiesz się jak postawić wirtualne środowisko oraz poznasz elementy konfiguracji systemu
Nauczysz się instalować system Linux (również jako prawdziwy system)
Poznasz bardzo wiele komend i konstrukcji przydatnych w pracy każdego dnia
Nauczysz się operować na plikach oraz danych
Dowiesz się krok po kroku w jaki sposób pisać skrypty
Nauczysz się monitorować system Linux
Efektywnie przygotujesz się do studenckich zaliczeń z Uniksa / Linuksa
Wykonasz zadania powtórkowe, które tłumaczę krok po kroku
Jak to możliwe, że tak wiele informacji jest zawarte w kursie? Wykorzystuję tutaj swoje cenne doświadczenie ze szkoleń, które odbywam regularnie od 2018 roku. Staram się przekazywać informacje przejrzyście, zrozumiale, ciekawie, ale jednocześnie efektywnie. Każdy odcinek mojego kursu przedstawia konkretne zagadnienie. Najczęściej jedno. Zdarzają się materiały, w których omawiam więcej komend, jednak są one ze sobą bardzo powiązane. Materiał jest podzielony na sekcje tak, by zapewnić efektywną naukę. W końcu nie robię tego pierwszy raz. Zapraszam Cię serdecznie na wspólną przygodę z Linuksem!
Jeśli masz już zainstalowanego Linuksa z popularnych dystrybucji śmiało możesz na nim pracować. Wybrałem do pierwszego kontaktu Ubuntu jako złoty środek pomiędzy lekkością systemu, a łatwością użytkowania.